www.mozifilmek.blog.hu A legújabb mozifilmek bemutatása, értékelése. Nézd meg melyek a legújabb mozifilmek, és szólj hozzájuk te is. www.mozifilmek.blog.hu

Ez a Formula 1 -es autóverseny blogja. Itt találhattok meg sokmindent, ami a sportággal kapcsolatos.

1. Jenson Button 2. Rubens Barichello 3. Sebastian Vettel 4. Mark Webber 5. Kimi Raikkonen 6. Nico Rosberg 7. Lewis Hamilton 8. Jarno Trulli 9. Felipe Massa 10. Heikki Kovalainen

Linkblog

Friss topikok

Barichello nyert Monzában.

2009.09.14. 20:10 Agoston94

Rubens Barichello nyerte meg a 2009-es Formula–1 Olasz nagyídjat. A Brawn GP versenyzője, csapattársa Button elött ért célba, ezzel 14 pontra faragta hátrányát a hátralévő 4 futamra. A harmadik helyezett Kimi Raikkonenn lett, mivel a McLarenes Lewis Hamilton az utolsó körben kiesett. A nagyedik helyezett a Force Indiás Adrián Sutil lett, csapattársa, a Fisichella Ferrarihoz való szerződése miatt beugró Vitantonio Liuzzi meglepően jó szerepelt, csupán az autója hibája okozta hogy nem végezhetett a német elött. A Ferrarihoz igazolt Giancarlo Fisichella csak a 9. helyet szerezte meg. A Redd Bull autók nem szerepeltek túl jól, Webber kiesett ütközés miatt, Vettel pedig sokszor megcsúszott a futamon, és csak az 1 pontot érő 8. helyet szerezte meg. A két Brawn és a két Redd Bull mellet már csak Raikkonen lehet matematikailag világbajnok, azomban ehez mindig győznie kell, Butonnak meg mindig nulláznia. 4 futam van még, a következő helyszin Szingapúr.